dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Pauliny
Balbiny
02 grudnia 2020r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 235/C/2020
obowiązująca w dniu: 2020-12-02 g. 15:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.64262.79792.7340
KanadaCAD78812.77312.93512.8649
SzwajcariaCHF79714.09064.17574.1112
CzechyCZK21310.16420.17470.1695
DaniaDKK79210.58230.61610.5996
UGWEUR97814.36154.63114.4642
W. BrytaniaGBP78914.81465.05504.9426
NorwegiaNOK79610.40460.42820.4194
SzwecjaSEK79810.42120.44580.4355
USAUSD78713.61643.79743.7038

120lat

 Placówki bankowe
 Skępe
 Rypin
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.36154.63114.4642
USD3.61643.79743.7038
CHF4.09064.17574.1112
GBP4.81465.05504.9426
z dnia 2020-12-02 g. 15:00więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N-0.050.09
T/N-0.050.09
1T-0.040.11
2T-0.020.17
1M0.000.20
3M0.020.22
6M0.050.25
1R0.050.25
Stawki z dnia 2020-12-01
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
Obowiązują od 2020-05-29
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!
18.213.192.104