dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Tomasza
Maurycego
Joachima
Prosimira
22 września 2020r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 184/D/2020
obowiązująca w dniu: 2020-09-21 g. 15:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.67622.83202.7634
KanadaCAD78812.78842.95142.8710
SzwajcariaCHF79714.12874.21384.1560
CzechyCZK21310.16090.17140.1667
DaniaDKK79210.58440.61860.6021
UGWEUR97814.37554.64644.4800
W. BrytaniaGBP78914.78535.02524.8759
NorwegiaNOK79610.39890.42240.4130
SzwecjaSEK79810.41770.44220.4303
USAUSD78713.72303.90953.7963

 Placówki bankowe
 Skępe
 Rypin
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.37554.64644.4800
USD3.72303.90953.7963
CHF4.12874.21384.1560
GBP4.78535.02524.8759
z dnia 2020-09-21 g. 15:00więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N-0.060.09
T/N-0.060.09
1T-0.040.12
2T-0.020.17
1M0.000.20
3M0.020.22
6M0.060.26
1R0.070.27
Stawki z dnia 2020-09-21
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
Obowiązują od 2020-05-29
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!
3.226.241.176