dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Leona
Włodzimierza
Tymona
Adolfa
Konrada
19 kwietnia 2021r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 73/D/2021
obowiązująca w dniu: 2021-04-16 g. 15:50

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.80243.06812.9397
KanadaCAD78812.89443.16893.0341
SzwajcariaCHF79714.08284.16684.1279
CzechyCZK21310.16740.18330.1755
DaniaDKK79210.58370.63890.6115
UGWEUR97814.33924.75304.5481
W. BrytaniaGBP78914.99525.47205.2235
NorwegiaNOK79610.43260.47370.4528
SzwecjaSEK79810.42920.46990.4501
USAUSD78713.62263.96493.7978

120lat

 Placówki bankowe
 Skępe
 Rypin
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.33924.75304.5481
USD3.62263.96493.7978
CHF4.08284.16684.1279
GBP4.99525.47205.2235
z dnia 2021-04-16 g. 15:50więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N-0.060.11
T/N-0.080.10
1T-0.050.10
2T-0.040.16
1M-0.010.18
3M0.010.21
6M0.040.24
1R0.050.25
Stawki z dnia 2021-04-16
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
Obowiązują od 2020-05-29
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!
3.235.41.241