dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Waleriana
Maksymiliana
Wilgiusza
27 listopada 2021r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 229/D/2021
obowiązująca w dniu: 2021-11-26 g. 15:50

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.84663.11692.9761
KanadaCAD78813.11813.41433.2718
SzwajcariaCHF79714.46164.55564.5071
CzechyCZK21310.17510.19180.1834
DaniaDKK79210.60490.66240.6325
UGWEUR97814.49944.92524.7038
W. BrytaniaGBP78915.31095.81675.5597
NorwegiaNOK79610.44130.48330.4603
SzwecjaSEK79810.43820.47990.4568
USAUSD78713.98454.36184.1754

120lat

 Placówki bankowe
 Skępe
 Rypin
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.49944.92524.7038
USD3.98454.36184.1754
CHF4.46164.55564.5071
GBP5.31095.81675.5597
z dnia 2021-11-26 g. 15:50więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N0.731.02
T/N0.781.08
1T1.061.25
2T1.171.37
1M1.371.57
3M1.711.91
6M2.092.29
1R2.352.55
Stawki z dnia 2021-11-26
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna1.25
Lombardowa1.75
Depozytowa0.75
Redyskonta1.30
Obowiązują od 2021-11-04
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!
34.207.247.69