dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Michała
Makarego
10 kwietnia 2020r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 71/A/2020
obowiązująca w dniu: 2020-04-10 g. 08:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.54072.72122.5979
KanadaCAD78812.87323.08852.9724
SzwajcariaCHF79714.25224.35164.2986
CzechyCZK21310.16210.17480.1685
DaniaDKK79210.58740.63150.6078
UGWEUR97814.41144.68854.5370
W. BrytaniaGBP78915.03475.33575.1777
NorwegiaNOK79610.39100.42190.4081
SzwecjaSEK79810.40250.43100.4155
USAUSD78714.03644.28864.1744

 Placówki bankowe
 Skępe
 Rypin
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.41144.68854.5370
USD4.03644.28864.1744
CHF4.25224.35164.2986
GBP5.03475.33575.1777
z dnia 2020-04-10 g. 08:00więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N0.310.61
T/N0.310.00
1T0.380.58
2T0.400.00
1M0.460.66
3M0.510.71
6M0.520.72
9M0.000.00
1R0.560.76
Stawki z dnia 2020-04-09
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna0.50
Lombardowa1.00
Depozytowa0.00
Redyskonta0.55
Obowiązują od 2020-04-09
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!