dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Alfreda
Teodora
Innocentego
Odona
Malwiny
04 lipca 2020r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 128/D/2020
obowiązująca w dniu: 2020-07-03 g. 15:50

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.63482.88552.7581
KanadaCAD78812.79853.06362.9316
SzwajcariaCHF79714.15954.24764.2018
CzechyCZK21310.15990.17500.1678
DaniaDKK79210.57230.62660.5995
UGWEUR97814.26504.66964.4671
W. BrytaniaGBP78914.73075.18104.9560
NorwegiaNOK79610.39970.43790.4183
SzwecjaSEK79810.40720.44620.4269
USAUSD78713.79704.15703.9764

 Placówki bankowe
 Skępe
 Rypin
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.26504.66964.4671
USD3.79704.15703.9764
CHF4.15954.24764.2018
GBP4.73075.18104.9560
z dnia 2020-07-03 g. 15:50więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N-0.060.12
T/N-0.060.00
1T-0.010.17
2T0.000.00
1M0.030.23
3M0.070.27
6M0.090.29
9M1.700.00
1R0.100.30
Stawki z dnia 2020-06-23
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
Obowiązują od 2020-05-29
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!