dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Romany
Damiana
23 lutego 2020r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 36/D/2020
obowiązująca w dniu: 2020-02-21 g. 15:50

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.50062.73802.6122
KanadaCAD78812.85733.12752.9880
SzwajcariaCHF79714.00004.08294.0367
CzechyCZK21310.16330.17880.1709
DaniaDKK79210.54810.59980.5735
UGWEUR97814.09324.48114.2831
W. BrytaniaGBP78914.89805.36275.1178
NorwegiaNOK79610.40620.44460.4244
SzwecjaSEK79810.38780.42450.4045
USAUSD78713.78764.14543.9623

 Placówki bankowe
 Skępe
 Rypin
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.09324.48114.2831
USD3.78764.14543.9623
CHF4.00004.08294.0367
GBP4.89805.36275.1178
z dnia 2020-02-21 g. 15:50więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N1.241.53
T/N1.240.00
1T1.341.54
2T1.380.00
1M1.431.63
3M1.511.71
6M1.591.79
9M0.000.00
1R1.641.84
Stawki z dnia 2020-02-21
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna1.50
Lombardowa2.50
Depozytowa0.50
Redyskonta1.75
Obowiązują od 2015-03-05
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!